Nabór do SMS Żory

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę skierowaną do rodziców dzieci 6-cio i 7-letnich, którzy są zainteresowani skorzystaniem z oferty pierwszej Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Żorach.

Jesteśmy pierwszą niepubliczną szkołą podstawową w Żorach.  Nasza propozycja adresowana jest do uczniów i ich rodziców, którzy chcą otrzymać edukację na wysokim poziomie prowadzoną efektywnymi metodami z wykorzystaniem nowych technologii w małych zespołach klasowych.  

Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego stawia na wszechstronny rozwój. Poza 16 godzinami wychowania fizycznego w tygodniu, w czasie których zadbamy o prawidłowy rozwój cech motorycznych takich jak zwinność czy gibkość, umiejętność pływania, poczucia rytmu oferujemy również bogatą ofertę zajęć dodatkowych. 

Zapewniamy opiekę w naszej świetlicy już od 6.30 aż do 17.00. Nasi uczniowie po lekcjach, otrzymają wsparcie naszych nauczycieli w odrabiamiu zadań domowych, przygotowaniu się do kolejnych lekcji a także będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych. Ich oferta będzie konsultowana z rodzicami i ustalana w zależności od potrzeb.

To wszystko za kwotę zbliżoną do tej, którą pobierało przedszkole!!!

Jeśli chcesz uzyskać bliższe szczegóły - zapoznaj się z naszą stroną. Jeśli nadal masz pytania - prosimy o kontakt z naszym biurem lub zostaw nam swoje dane w formularzu po prawej stronie. Oddzwonimy i wyjaśnimy a w razie potrzeby umówimy Cię na spotkanie. 

Nie zwlekaj. Jeśli tu trafiłeś oznacza to, że ta oferta jest dla Ciebie.